Reklamní a mediální agentura ARENA vznikla v roce 1996.
Od začátku činnosti je naším hlavním cílem poskytování komplexních a především kvalitních služeb v oblasti reklamy a mediálních služeb.

Naše společnost je tvořena týmem odborníků, jejichž znalosti se dále prohlubují díky příležitosti pracovat pro významné klienty a možnosti pracovat s nejmodernější technikou.

Postupem času jsme nasbírali mnoho zkušeností a navázali spolupráci se špičkovými spolupracovníky mezi fotografy, tiskárnami, produkčními studii a řadou dalších profesionálů. Naši klientelu tvoří kromě českých firem i zákazníci z okolních zemí - Německa, Slovenska a Polska.

Pokrýváme velmi široké spektrum reklamních služeb - od návrhů reklamních kampaní a mediaplánů, přes grafické zpracování a tisk propagačních materiálů, nákup reklamního času a inzertních ploch v různých druzích médií (časopisy, denní tisk, rádio, televize) a venkovní reklamu (billboardy, fasády, v MHD, na letišti a v letadlech, na koncertech, v kinech a na kulturních akcích) až po výrobu světelné reklamy a reklamních předmětů.

Zaujala-li Vás naše nabídka, jsme Vám plně k dispozici.